O nás

Jiří Šmejkal

Forte piano / Forte klavír

Sídlíme v Karlových Varech; zde máme již více než 20 let kmenovou prodejnu. Od listopadu 2020 jsme vám k dispozici i na pobočce v Plzni. Věnujeme se prodeji pianin a klavírů po celé České Republice, ale své zákazníky máme i na Slovensku a v Rakousku. Náš tým se skládá výhradně z profesionálů v tomto oboru s mnohaletými zkušenostmi.

Prodejce repasovaných i nových nástrojů

 

Od roku 2014 zastupujeme jednu z nejlepších klavírních značek C.Bechstein.

Nástroje si můžete prohlédnout na našich dalších stránkách ForteGrandPiano.com

Kvalitní řemeslná práce

Co děláme?

Vykupujeme zánovní pianina a klavíry, kterým následně vdechneme druhý život, aby mohly dobře sloužit další desítky let.

Jak to děláme?

Poctivou odbornou prací, na kterou jsme kvalifikovaní.
Spolupracujeme pouze s profesionály v oboru, ať už se jedná o lakování, regulaci mechaniky či ladění.

 

Piana na celý život

25 let zkušeností

V 90. letech jsme začali získávat první zákazníky, dnes máme několik stovek spokojených pianistů, škol a firem, se kterými spolupracujeme. Dbáme na 100% spokojenost všech našich zákazníků, bez ohledu na cenu, za kterou si u nás nástroj pořídí. Reference si můžete prohlédnout na našich stránkách ve stejnojmenné rubrice.

Ve Forte Piano & Forte Klavír věnujeme každému nástroji patřičnou péči, od laku až po ladění. Za našimi produkty si bezvýhradně stojíme, což dokazujeme poskytnutím pětileté záruky na jakýkoliv klavír či pianino z naší nabídky.

Primárně se zaměřujeme na české značky, jako jsou například A. Förster, Bohemia, Petrof, Rösler, Scholze či Weinbach, v nabídce najdete také prověřené zahraniční značky, např. Sauter, Schimmel či Yamaha; skvělý poměr ceny a kvality pak nabízí zejména piana Fazer a Hellas.

Historie

Sídlíme v Karlových Varech; zde máme již více než 20 let kmenovou prodejnu. Od listopadu 2020 jsme vám k dispozici i na pobočce v Plzni. Věnujeme se prodeji pianin a klavírů po celé České Republice, ale své zákazníky máme i na Slovensku a v Rakousku. Náš tým se skládá výhradně z profesionálů v tomto oboru s mnohaletými zkušenostmi.

V roce 1999 jsme začali získávat první zákazníky, dnes máme několik tisíc spokojených pianistů, škol a firem, se kterými spolupracujeme. Dbáme na 100% spokojenost všech našich zákazníků, bez ohledu na cenu, za kterou si u nás nástroj pořídí. Naše reference si můžete prohlédnout ve stejnojmenné rubrice.

Každému nástroji věnujeme patřičnou péči, od laku až po ladění. Za našimi piany si bezvýhradně stojíme, což dokazujeme poskytnutím pětileté záruky na jakýkoliv klavír či pianino z naší nabídky. Nástroj od Forte Piano je zkrátka na celý život.

Akustické klavíry a pianina

C. Bechstein – největší evropský výrobce

Od roku 1992 se továrna C. Bechstein nachází v Seifhennersdorfu v Sasku. Předtím - od roku 1853 - sídlila v Berlíně (západním), a to až do okamžiku, kdy po změně společenských poměrů v důsledku strukturálních změn města muselo mnoho výrobních podniků Berlín opustit. Po miliónové investici dvoumístného řádu je tato továrna největším a nejdůležitějším výrobním místem Evropy pro nástroje kategorie High-End.

Německý Bechstein vstoupil do výroby pian a klavírů v Česku v roce 2006, kdy koupil podíl jihlavského výrobce pian a klavírů Bohemia Piano. V roce 2007 jihlavskou firmu se závody v Jihlavě a v Hradci Králové zcela ovládl a přejmenoval ji na C. Bechstein Europe. O rok později Němci jihlavský závod uzavřeli a veškerou výrobu sestěhovali do závodu Hradec Králové.

Přijdte si vybrat

Naše prodejny

Karlovy Vary

U Koupaliště 1, 360 01

  • 603 157 679
  • info@forteklavir.cz
Prodejna pian Karlovy Vary

Plzeň

náměstí Generála Píky 5, 326 00

  • 775 299 649
  • info@forteklavir.cz
Prodejna pian Plzeň
Přejít nahoru