Forte Piano

Forte Klavír

Menu

O nás

Sídlíme v Karlových Varech; zde máme již více než 20 let kmenovou prodejnu. Od listopadu 2020 jsme vám k dispozici i na pobočce v Plzni. Věnujeme se prodeji pianin a klavírů po celé České Republice, ale své zákazníky máme i na Slovensku a v Rakousku. Náš tým se skládá výhradně z profesionálů v tomto oboru s mnohaletými zkušenostmi.

V roce 1999 jsme začali získávat první zákazníky, dnes máme několik tisíc spokojených pianistů, škol a firem, se kterými spolupracujeme. Dbáme na 100% spokojenost všech našich zákazníků, bez ohledu na cenu, za kterou si u nás nástroj pořídí. Naše reference si můžete prohlédnout ve stejnojmenné rubrice.

Každému nástroji věnujeme patřičnou péči, od laku až po ladění. Za našimi piany si bezvýhradně stojíme, což dokazujeme poskytnutím pětileté záruky na jakýkoliv klavír či pianino z naší nabídky. Nástroj od Forte Piano je zkrátka na celý život.

 

Od roku 2014 zastupujeme jednu z nejlepších klavírních značek C.Bechstein.

Nástroje si můžete prohlédnout na našich dalších stránkách ForteGrandPiano.com .
Forte Piano Klavír certifikát
Forte Piano Klavír certifikát
C. Bechstein – největší evropský výrobce akustických klavírů a pianin
Nástroje C.Bechstein

Od roku 1992 se továrna C. Bechstein nachází v Seifhennersdorfu v Sasku. Předtím - od roku 1853 - sídlila v Berlíně (západním), a to až do okamžiku, kdy po změně společenských poměrů v důsledku strukturálních změn města muselo mnoho výrobních podniků Berlín opustit. Po miliónové investici dvoumístného řádu je tato továrna největším a nejdůležitějším výrobním místem Evropy pro nástroje kategorie High-End.

Německý Bechstein vstoupil do výroby pian a klavírů v Česku v roce 2006, kdy koupil podíl jihlavského výrobce pian a klavírů Bohemia Piano. V roce 2007 jihlavskou firmu se závody v Jihlavě a v Hradci Králové zcela ovládl a přejmenoval ji na C. Bechstein Europe. O rok později Němci jihlavský závod uzavřeli a veškerou výrobu sestěhovali do závodu Hradec Králové.

Prodej a repas pian
Prodej a nabídka křídel
Prodej a nabídka pianin
Kontakt